Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Olympus 1.Sezon Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Olympus 1.Sezon Full izle

ABD 2015 yapımı fantastik diziler arasında yer alan Olympus dizisi, 8.6 IMDB puanı ile ilk sezona oldukça sağlam bir giriş yaptı. Yönetmenliğini Nick Willing’in yaptığı Olympus dizisinin senaryosu da yine aynı kişiye ait. Olympus dizisinin baş rol oyuncuları ise Tom York, Sonya Cassidy, Graham Shiels, Matt Frewer, Vanessa Walsh, Pauline Egan, Cas Anvar ve John Emmet Tracy.
Olympus 1. Sezon izlerken fantastik, muhteşem bir diziye tanıklık edeceksiniz. Tanrılar insan ırkının bulunmadığı bir diyar olan Olympus’a sürgün edilmiştir. Dizinin kahramanı ise kaderinde yazanı hayata geçirmek için geçmişi ile yüzleşmesi gerekirken, çıktığı yolda iki krallık arasında yaşanan bir savaşın tam ortasında kalacaktır. Burada farkına varacağı şey ise insan ırkının hayatını sürdürmesi ve tanrıların da sürgün edildiği yerden geri dönebilmelerinin tek anahtarı ve önemli unsuru kendisidir.

Kahramanımız Gaia of Oracle’yi kurtarmak için hayatını riske atacak ve tehlikeli maceralara doğru yola çıkacaktır. Hero, Cyclops mağarasında yer alırken, çıkan savaşta Oracle’yi Cyclops yenecektir. Forest, Troizen’den saklanarak büyümüştür bunun nedenini ise kahramanımızın çözeceği bilmeceler yanıtlayacak. Böylece de tapınağa onu geri götürmek için yol açılmış olacak. Tapınağa giden yolda kahramanı ve Oracle’yi öldürmek için eşkiyalar beklemekte ve onları tehdit etmektedir. Kahramanımız soyguncu eşkıyalardan birini öldürür ve Oracle’nin kardeşi Theo da ortaya çıkarak, diğerini yakalamayı başarıyor. Bu sırada Atina şehri Minos askerleri tarafından işgal edilmiş ve kuşatma altında tutulmaktadır. Kral, kraliçe Medea ve oğulları, Lykos’un yalanlarına inanan Lexicon’un sorunlarını çözmek için uğraşırken, kral Aegeus, Minos askerlerini durdurabilmek adına bu girişimleri engellemeye çalışır.

Olympus 1. Sezon Türkçe dublaj izleyebileceğiniz yapımda tanrıların memnuniyetini kazanmak ve ölümsüz olabilmek adına mücadele eden insanları görürken, tüm bunların arasında kralın kardeşi de Pallas komploların ortasında kalacaktır.
Tanrıların sürgün hayatından kurtulması ve insanların hayatlarını sürdürebilmelerini sağlamak adına savaş verecek olan dizi kahramanının maceralarını sitemizde takip edebilirsiniz. Fantastik türdeki Olympus ve daha bir çok dizi ve filmi sitemizde bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, Fantastik Filmler, Yabancı Diziler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Nick Willing

Oyuncular: Tom York, Sonya Cassidy, Matt Frewer, Graham Shiels, Cas Anvar, Vanessa Walsh, Pauline Egan, John Emmet Tracy

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?