Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street Türkçe Dublaj Full izle(Sansürsüz)

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Para Avcısı – The Wolf of Wall Street Türkçe Dublaj Full izle(Sansürsüz)

Martin Scorsese imzası taşıyan 2014 ABD yapımı, polisiye, dram ve biyografik türdeki Para Avcısı filminin baş rollerinde Leonardo DiCaprio, Jonah Hill ve Margot Robbie’yi görüyoruz.
Para Avcısı izleyebileceğiniz yapımda 24 yaşındaki Jordan Belfort, hırslı bir genç adamdır. Onun para kazanma arzusu onu önce Wall Street borsasında komisyoncu sonrasında da Stratton Oakmont adındaki yatırımcı şirketinde zengin olmak adına her şeyi yapabilecek bir CEO olur.
1990’lı yılların en hızlı günleri yaşanıyordur ve New York işlem salonunda bir çok şey olmaktadır. Bir çok yatırımcıyı önemsiz olan tahvillere aldatarak para yatırmalarını sağlayan Belfort, çok kısa bir süre içinde önce para makinesine ve aynı zamanda da çok para harcayan bir adama dönüşür. Bir gün içinde hesapları milyon dolarlar ile dolduran ve o gece hepsini harcayabilen Belfort, bu kadar zenginliğin içinde ayrıca fahişeler, uyuşturucu ve lüks pahalı fantezilerin de yer aldığı kirli bir oyundadır. Her şey bu kadar abartılı bir süreçten geçerken aslında Belfort’un çöküşü de fazla uzakta değildir.

Sitemizden Para Avcısı full izlerken, bu yapımın resmi olmayan bir seri üçlemenin gayri meşru olan son çocuk şeklinde nitelenebilir. Casino ve Sıkı Dostlar yapımları ile karşılaştırılabilecek olan yapım Martin Scorsese’nin bu yapımları ile bilinen organize suç dünyasını devam ettirmiyor. Ancak Ronald Reagan’ın başkanlığı süresinde yaratılan Reaganomics bazlı olan ve 1980’li yıllardan bu yana Wall Street’in bir çok kişinin cebinden tırtıkladığı paraları, aç gözlülüğü, banker ve brokerlerin günümüz popüler gangster kültürü dahilinde anlatıyor.

Yuppie kültürünün arttığı son 30 yıl süresince bir çok yapım kapitalist finansal sistemde hiç de kontrol edilmeyen şekilde büyüyerek, aç gözlülük de içerirken kendi duygusal öz eleştirilerini sundu. Martin Scorsese’nin bu yaklaşımı ile ve gösterdiği enerji açısından diğer yapımlarından farklı bir yere sahip oluyor. Tema olarak nefret ile acıma arasında gidip gelen yapım Para Avcısı, Scorsese’nin Kundun ve The Last Temptation of Christ yapımları kadar tutkulu bir yere sahip. Para Avcısı yapımı için iyi seyirler sunarız. Erotik Filmler kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız…

Tür: 2014 Filmleri, Erotik Filmler, Genel, IMDB 7+ Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler, Yetişkin Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Martin Scorsese

Oyuncular: Jonah Hill, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?