Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Paul Blart: Mall Cop 2 – Sakar Koruma 2 Türkçe Dublaj 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Paul Blart: Mall Cop 2 – Sakar Koruma 2 Türkçe Dublaj 2015 Full izle

Sakar Koruma 2 sinema eseri ilk serisi vizyona giren ve oldukça fazlla beğenilen bu nedenle de 2.si çekilerek vizyon tarihi beklenen bir sinema eseri olmaktadır. İlk eseri çok beğenildiği için ve tabi ki oldukça iyi yorumlar aldığından dolayı serinin 2. Yapıtı çekilirken herhangi bir tereddür ya da acaba mı? Şeklinde sorular sorulmadı. Sakar Koruma 2 sinema eseri ABD sinema kuşağının vazgeçilmez ve serileşen sinema eserleri arasında yer alacak. Henüz beyaz perdeye gelmeyen bu sinema eseri bu yıl içerisinde vizyona girecek ve serisini beyaz perde de taçlandırmış olacak. ABD yapımı bir sinema eseri ne kadar kötü olabilir ki? Diye düşünen sinema tutkunları bu eser sayesinde yine yanılmadı.

Sakar Koruma 2 sinema eseri; 94 dakikadan meydana gelmiş bir beyaz perde ürünü olmaktadır. Bu sinema yapıtını süresi olarak değerlendirecek olursak; eser tam tadımlık ve tam da seyretmelik olarak hitap edilecek bir sürede sonlandırılmış ve aynı zamanda da seyircinin sıkkınlık duyması da engellenmiştir. Sakar Koruma 2 sinema yapıtı ilk serisinde de olduğ gibi yine; komedi türünde seyirciye merhaba, diyecek olan bir sinema eseri olarak geliyor. Komedi türü hem günün yorgunluğu ya da haftanın stresinden uzaklaşmanız sağlar hem de bir usta eser olduğundan dolayı herçek sinema keyfini size yaşatır. Bu önerilere kulak vererek Sakar Koruma 2 izleyicisi olmak için hala düşünmenize gerek yok!

Sakar Koruma 2 sinema yapıtı 2015 yapımı bir sinema eseri olarak beyaz perde de boy göstereceğinden dolayı yıl bitimine birkaç ay kala merakların daha da artış göstermesine sebep oldu. Sakar Koruma 2 sinema yapıtı; Andy Fickman ile çekimleri tamamlanan bir sinema eseridir. Andy Fickman’in başarılı yönetmenlik aşkının rüzgarının esmiş olduğu Sakar Koruma 2 sinema yapıtında aynı zamanda da Kevin James rüzgarı da esiyor olacak. Kevin James hem başarılı oyunculuk performansı ile başrolü süsleyecek, hem de seyirciye nakşedilen konunun senaryosunu yazarak Sakar Koruma 2 sinema eserinde devrim yaratacak. Sakar Koruma 2 Türkçe dublaj izleyicisine de bu hissi biz vereceğiz.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Andy Fickman

Oyuncular: Kevin James , David Henrie , Molly Shannon , Raini Rodriguez , Eduardo Verástegui

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?