Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Robinson ve Cuma izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Robinson ve Cuma izle

Çizer Gürcan Yurt’un 17 yıldır mizah dergilerinde sürdürdüğü Robinson Crusoe&Cuma’nın serüveni beyazperdeye taşınıyor. Mizah serisinin sinema filmi çekimleri Küba’da gerçekleştiriliyor. Filmin yapımcılığını Film Bahçesi adlı şirket üstleniyor.
Film 4 Eylül 2015 tarihinde izleyicileri ile buluşacak. Filmin başrollerinde Serhat Mustafa Kılıç, John Nyambi ve Beyti Engin oynamaktadır.
Filmin dağıtımı Mars Dağıtım tarafından dağıtımı yapılmaktadır.
Filmin yönetmenliğini aynı zamanda Robinson Crusoe efsanesini yaratan ve çizen Gürcan Yurt üstleniyor.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/08/Robinson-ve-Cuma-izle-e1440923643434.jpg

Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma‘nın yalnızlığı ve sıkıntıları tavana vurmuşken, ada sahiline yanaşan bir gemi tüm rutinlerini bozar! Viktor ismindeki bu yabancı gemisine doldurduğu hayvanlarla ve biri evlatlık diğeri öz iki kızıyla, yozlaşan dünyadan kaçmak için ikilinin adasını seçer! Robinson ve Cuma konuklarını seve seve adaya kabul ederken, tek düze hayatları da oldukça renklenecektir!
17 yıllık mizah serisi olan Robinson Crusoe & Cuma’dan uyarlanan filmin yönetmeni ve senaristi de karikatürist Gürcan Yurt. Başrollerinde Serhat Kılıç, John Nyambi, Beyti Engin gibi oyuncuların olduğu film ikilinin hikâyesini sinemaya taşıyan ilk yapım olma niteliğini gösteriyor. Robinson ve Cuma izleyerek ikilinin eğlenceli ve renkli yaşamı hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.
Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar. Robinson Crusoe ve Cuma full izleyerek filmden anlam çıkartabilirsiniz.
Robinson Crusoe efsanesi hakkında;

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/08/Robinson-ce-Cuma-Hd-izle.jpg

Robinson Crusoe & Cuma, Daniel Defoe Robinson Crusoe adlı kitabından esinlenerek Gürcan Yurt’un ilk defa Temmuz 1997 tarihinde L-Manyak dergisinin 19. sayısında çizmeye başladığı popüler bölümdür. Robinson Crusoe bir ada mahsur kalmış bir denizcidir. Cuma ise o yakınlardaki bir grup yamyam tarafından oraya yemek olarak getirilmiş bir yabancıdır. Robinson Crusoe ve Cuma izleyerek bu ikilinin yaşantısı hakkında bilgi elde edebilirsiniz.
Robison Crusoe hayatta kalmak ve rahat bir yaşantı sürdürmek için adada yel değirmeninden, şarap mahsenine kadar birçok şey inşa etmiş; kendini Cuma’ya bir İngiliz asilzadesi olarak tanıtmıştır. Aslında yorkshire’ın kenar mahallesinde yetişmiş, gemilerde hep itilip kakılan bir tayfa olmaktan öteye gidememiştir. Cuma ise Robinson’un tek arkadaşıdır. Robinson ile Cuma adada geçinip giderler. Sitemiz gitfilmizle.com u ziyaret ederek daha bir çok eserimizi seyredebilirsiniz…

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Gürcan Yurt

Oyuncular: Serhat Kılıç , Damla Debre , Beyti Engin , John Nyambi , Ebru Yücel

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Robinson ve Cuma izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.