Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Rüzgarın Hatıraları Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Rüzgarın Hatıraları Full izle

Rüzgarın Hatıraları sinema eseri Aralık ayı sinema kuşağında karşımıza çıkarak bizi büyülemek için beyaz perde de olacak bir sinema yapıtı olarak karşımıza çıkıyor. Bu sinema yapıtı hem başarısını hem de çok fazla seyredileceğini daha vizyona girmeden önce bile belli etmeyi başardı. Aldığı tebrikler ve aynı zamanda da ödüller ile öne çıkan sinema eseri beyaz perde de boy göstermek için hazırlanıyor. Bu kadar başarılı ile dolu olan ve hemen hemen herkesin seyredeceği bu sinema eserini kaçırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Eğer eseri; sinemadan seyretmek istemiyorsanız da sitemizde önce fragmanı sonra da kendisi yüksek kalitede sunulacak olan bir sinema eseri olarak siz sinema severlere sunuyoruz.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/10/Rüzgarin-Hatiralari-Full-izle.jpg

Rüzgarın Hatıraları sinema eseri; Özcan Alper sinema eseri olarak karşımıza çıkıyor. Yerli sinema yönetmenleri arasında çok fazla adından söz ettirmeye başlayan ve aynı zamanda da yapmış olduğu sinema eserlerinde adından başarı ile bahsettiren Özcan Alper en son Gelecek Uzun Sürer yapıtı ile karşımıza çıkmıştı. Bu yapıtında başarılı bir yol seyreden ünlü yönetmen yeni eseri için de umutlu sözler ile bahsediyor. Bu eserin senaristi olarak da başarılı yönetmen Özcan Alper karşımıza çıkıyor. Senaryoda tek başına hareket etmek istemeyen Alper, Ahmet Büke ile yol çiziyor. Ahmet Büke ve Özcan Alper son zamanlarda sinema projelerinde genellikle birlikte hareket ediyorlar ve bu birlikteliklerinin ürününü de Rüzgarın Hatıraları izleyicilerine gösterecekler.

Bu sinema eseri için başarı koktuğunu söyleyebiliriz. Eser henüz vizyona girmedi ancak; ödüllere doymuyor. Ödüllerden bir tanesi de Senaryo ve Proje Geliştirme Desteği Ödülü olmaktadır. Bu ödül esere HubertBals Fonu tarafından verildi. Kasım 2012 tarihinde almış olduğu bu ödülü; Rotterdam Film Festivali kapsamında almayı başarmıştı. Güney Kore tarafından gerçekleştirilen Asya Film Marketi’ne davet edilerek giden sinema eseri; Akdeniz Ülkeleri Film Festivali / Cinemed Senaryo Yarışması kapsamında da 1. Olup ödül aldı. Bu sayede birçok destek almayı başaran bu sinema eseri Almanya, Fransa, Gürcistan ile birlikte yapılan ortak bir eserdir ve sitemizde Rüzgarın Hatıraları full izlenebilir.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - Almanya , Fransa , Gürcistan , Türkiye

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Özcan Alper

Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Onur Saylak, Murat Daltaban, Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu, Menderes Samancılar, Nihat İleri

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?