Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Snow in Paradise – Soğuk Cennet Full 2014 Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Snow in Paradise – Soğuk Cennet Full 2014 Türkçe Dublaj izle

Soğuk Cennet sinema yapıtı önceden vizyona girmiş olan sinema eserleri arasında yer alıyor. Soğuk Cennet sinema filmi 2014 yapımı olan bir eser ve 1 saat 48 dakika boyunca seyircilere gerilim yaşatmıştı. İngiltere yapımı sinema eserleri arasında bulunan Soğuk Cennet sinema yapıtı Andrew Hulme yönetmenliği ile bizleri karşılamıştı. Soğuk Cennet sinema eserinde başarılı bir kadro, ustaca hazırlanmış bir senaryo, deneyimli yapımcılar ve kaliteli beyaz perde anlayışı bir araya getirilerek muazzam sayılan bir filmin ortaya çıkmasına destek olunmuştu. Soğuk Cennet sinema eseri vizyona girdiğinde hem sinemalarda hem de sinema sitemizde seyredilmişti. Bu eseri duymayanlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Soğuk Cennet eseri arşivimizde saklı tutuluyor.

Soğuk Cennet sinema eserinde baaşarılı bir kadronun bizleri karşıladığını söylemiştik. Bu eserde usta yönetmen olan Andrew Hulme’a birçok dneeyili ve İngiliz aktör, aktristler de eşlik ediyor. Soğuk Cennet oyuncularını tanımaya hazır mısınız? Martin Askew, Frederick Schmidt, David Spinx, Aymen Hamdouchi ve ayrıca da Ashley Chin’in yer aldığı rol paylaşımında kadro aslında sadece oyuncu olarak karşımıza çıkmıyor. Başrol oyuncusu olan Martin Askew aynı zamanda da senaryo kadrosunda bulunuyor. Bu sinema eserinin senaryosunu Martin Askew ile yönetmen olarak tanıtılan Andre Hulme hazırlamıştır. Dolayısı ile de birbirini tanıyan ve yabancı olmayan kişilerin kadroda yer aldığını görerek samimi bir proje olduğunu Soğuk Cennet izleyicilerine söylüyoruz.

Soğuk Cennet sinema yapıtının diğer birçok sinema yapıtına fark attığını söylemek mümkün olmaktadır. Öyle ki; eser gerilim türünde hazırlanan bir İngiliz yapıtı olmasına ve son zamanlarda İngilizlerin gerilim yapıtlarını çekmediğine değinecek olursak; tam zamanında çıkmış ve oldukça da beğenilmiş olan bir sinema eseri olduğunu kanıtlamış oluruz. Soğuk Cennet sinema yapıtında başrolde bulunan karakterimiz Dave’dir. Dave’in zorlu bir hayatı vardır ve bu hayata uyum sağlamaya ya da ayak uydurmaya çalışmaktadır, tabi bu noktada bazı karmaşalar yaşar ve gerilim dolu saatler de başlamış olur. Soğuk Cennet İngilizce olarak vizyona girmişti, eğer siz de dublajlı seyretmek isterseniz Soğuk Cennet Türkçe dublaj izleyin.

Tür: 2014 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - İngiltere

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Andrew Hulme

Oyuncular: Martin Askew , Frederick Schmidt , David Spinx , Aymen Hamdouchi , Ashley Chin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?