Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Son Şovalyeler 2015 Türkçe Dublaj Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Son Şovalyeler 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Son Şövalyeler sinema yapıtı ortak yapım olan bir sinema eseri olmaktadır. Bu nedenle ne mezhep, ne ülke, ne millet ne de din farkı gözetmeden hazırlanan bir sinema eseri olarak söylenebilir. Son Şövalyeler sinema yapıtında sinema dünyasının vazgeçilmez bir milleti olan ABD yer alıyor. ABD sinema eserlerinin ne kadar çok tutulduğunu düşünecek olursak; Son Şövalyeler sinema eserini size önermekteyiz. Son Şövalyeler sinema eseri ABD’nin yanı sıra aynı zamanda da Çek Cumhuriyeti’nin ürünü olan sinema eseri olmaktadır. Çek Cumhuriyeti’ni son senelerde fazla vizyonda görmesek de Son Şövalyeler olan bu eser ile damga vurmuşa benziyorlar. Güney Kore’nin de yer aldığı Son Şövalyeler sinema eseri; muhteşem üçlü milletten meydana gelmiş.

Son Şövalyeler sinema eseri; bu milletlerin oluşturmuş olduğu 3 farklı sinema türünün yer aldığı bir sinema eseri olmaktadır. Son Şövalyeler sinema eserinde ABD sinema eserlerinin vazgeçilmez türü olan; aksiyon türünü barındırıyor. Aksiyon türü seyir keyfinize seyirden zevk alma imkanı tanıyacak. Son Şövalyeler sinema eserinde aksiyon dışında gerilim sahneleri de yer alıyor. Gerilimin en öncü sinema eserlerinden bir tanesi olan Son Şövalyeler sinema yapıtı; gerilim sahneleri sayesinde aksiyonu ile birleşerek sizin daha büyük hoşnutluk duymanızı sağlacak, ve tabi ki macera. Bu üç milletin de vazgeçilmez bir sürükleyici yapısı var. Bu sürükleyici yapının da tek bir sebebi var. O da Son Şövalyeler izleyicilerini macera dolu serüvenin bekliyor olmasıdır.

Son Şövalyeler sinema yapıtı; 115 dakikadan meydana gelen ve aynı zamanda da 100 dakikayı geçmiş olmasına rağmen en çok syeredilen sinema eserleri arasında yer alacağından hiçbir şüphe duyulmayan sinema eseri olmaktadır. Son Şövalyeler sinema yapıtının bu yönü ile de daha fazla seyirci alacağı kesin olmuş durumda. Son Şövalyeler sinema eserinin yönetmeni olarak karşımıza; Kazuaki Kiriya çıkıyor. Sadece Kore ve Asya filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Kazuaki Kiriya; usta bir şekilde sinema eserini çekmeyi başararak beyaz perdeye getirmeye yönelik hazırlık yapıyor. Son Şövalyeler Türkçe dublaj izleyicisi olarak en iyi kalitede seyirci olabilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Kazuaki Kiriya

Oyuncular: Morgan Freeman , Clive Owen , Cliff Curtis , Ayelet Zurer , Shohreh Aghdashloo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?