Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Thor 2 Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Thor 2 Türkçe Dublaj izle

Aksiyon sinema filmleri kategorimizde yer alan sinema eserleri adeta seyredilme rekorları kırıyor. Bu nedenle de seyrederken kendinizi sanki o olay örgüsünün içinde hissediyormuş gibi oluyorsunuz. Sinema eserlerinin hiçbir sorun yaşamadan seyredilmekte olduğu sinema sitemizde aksiyon sinema yapıtlarına da fazlası ile yer veriyoruz. Türkiye’de çok fazla seyredilen yabancı aksiyon eserleri sayesinde sinema heyecanını kat ve kat arttırmış oluyorsunuz. Aksiyon sinema eserleri arasında yer alan ve uzun bir zaman önce vizyona girmesinde rağmen hala seyredilmeye devam etmekte olan Thor 2 sinema eseri de yer almaktadır. Bir devam sinema eseri olan bu yapıt ile aksiyonun en fazla yaşandığının farkına varacak ve hatta bu imkanı yaşayarak daha kaliteli seyir yapacaksınız.

Aksiyon özelliğinin yanı sıra aynı zamanda da macera dolu olay örgüsünü fantastik bir şekilde anlatan sinema eseri olduğunu söyleyebiliriz. Bu sinema eserini seyretmenin en iyi yolu bizim sinema sitemiz olduğundan dolayı da 1. Serisini seyretmeyenler varsa onu da sitemizin kaliteli farkı ile seyretmeye başlayabilirsiniz. Bu son seriyi ilk seri ile karşılaştırmak gerekirse; eserin ilk serisinde de aksiyon, macera ve fantastik sinema türlerini görürken ekstra olarak da 3 boyutlu sinema farkı vardı. Bu nedenle de vizyona girdiği 2011 yılında büyük fark yaratan ilk serinin son yapıtında 3 boyutlu bir seyretme seçeneği olmadığını görsek de gişe rakamlarına baktığımızda daha fazla seyirci aldığına şahit oluyoruz. Biz de bu farkı gördüğümüz için Thor 2 izleme imkanını sizlere sunuyoruz.

Bu sinema eseri 1 Kasım 2013 tarihinde beyaz perdeye gelmişti. İlk serisinden 2 sene sonra 2. Seriyi çeken bu sinema eserini aradan 2 yıl geçmesine rağmen yoğun bir seyirci kitlesi karşılamıştı. Bu nedenle de 2013 yapımı ABD sinema serileri arasından sıyrılarak en fazla seyredilen son seri olma unvanına da sahip olmuştu. İlk seriden sonra yönetmen değişikliğine giden bu sinema eserinin son serisinde yönetmen koltuğunda oturan isim Alan Taylor oluyor. Taylor bu esere bütün deneyimini yansıtmış ve Thor 2 full izlerken de bu farkı görebiliyorsunuz.

Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, en iyi 50 film, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Ölmeden Önce izlenecekler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Alan Taylor

Oyuncular: Chris Hemsworth , Natalie Portman , Tom Hiddleston , Anthony Hopkins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?