Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Transformers 4 İzle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Transformers 4 İzle

2014 tarihinde ABD ve Çin ortak yapımı olarak vizyona girmiş olan Transformers filminin yönetmenliği Michael Bay’e ait. Baş rollerinde Mark Wahlberg, Stanley Tucci ve Nicola Peltz’i gördüğümüz yapım aksiyon ve bilim kurgu türünde.
Transformers 4 izleyebileceğiniz yapımın konusu: Decepticon ve Autobot’ların arasında geçen savaşın üzerinden dört yıl geçmiştir. Savaş sonucu Chicago yerle bir olmuş ve binlerce insan da öldürülmüştür. Ancak yine de insanlık ve dünya oldukça büyük bir tehditten kurtulmuştur. İnsanlık kendi dünyasını yeniden oluşturmaya çalışırken Amerika hükümeti, Autobotlar ile ilişkisini koparmış olmakla birlikte geri kalanları yok etmek için de CIA’da bir birim kurmuştur. Teksas’ta yaşayan, kendi halindeki tamirci Cade Yeager, kendisine getirilen hasarlı kamyoneti, parçalarını satmak için kabul eder. Ancak bu kamyonet yaralı Optimus Prime’dir ve bunu anlaması da çok fazla uzun sürmeyecektir. Optimus Prime’dan alınan sinyalle yola çıkan CIA ajanları ile karşılaşması ve başının derde girmesi de çok uzun sürmeyecektir. Cade Yeager aracı bir şekilde Chicago’ya götürmek ve Autobotlar ile irtibat kurmasını sağlamak durumundadır. Ancak dünyayı tehdit etmekte olan düşman yola çıkmıştır ve Cade Yeager, Autobotlar ve Optimus Prime başta olmak üzere bir çok yardımcı olan insan ile beraber başlarına gelen bu korkutucu düşman ile yüzleşmek durumundadır.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Transformers-4-full-izle-e1442227091527.jpg

Sitemizde Transformers 4 full izleyebileceğiniz yapım diğer adı ile Transformers: Kayıp Çağ ilk üç yapımın yükünü üzerinden atıyor. Yeni başlangıç adı ile ekipte ve oyuncularda ciddi oranda değişiklik yapılmış. Yani dolayısı ile kelimenin tam anlamı ile revize edilmiş bir sinema ürünü yer alıyor.
Michael Bay, yapımda teknik olarak gerçekleştirilen revizyonu ekrana aktarmayı da gayet başarılı bir şekilde yapmış. Chicago’da yaşanan savaştan sonra çok fazla değil yalnızca 5 yıl geçmiştir. Çatışmanın ardından yaralar adam akıllı sarılmamıştır ve kayıp gençliğin yer aldığı farklı bir gelecek tablosu çizilmektedir. Hükümet autobotları ve decepticonları ortadan kaldırıyor, canlı yakaladıklarını da gezegenden uzaklaştırma yoluna gidiyor. Bu konuda hükümete yardımcı olan diğer bir güç de transformers avcısı olan Lockdown’dur. Gitfilmizle.com iyi seyirler diler …

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Mark Wahlberg , Stanley Tucci , Nicola Peltz , Jack Reynor , Sophia Myles

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?