Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Tut Sözünü 2015 izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Tut Sözünü 2015 izle

Yerli fantastik komedi filmi Tut Sözünü 02 Şubat 2015 tarihinde vizyona girmişti. 6.0 IMDB puanına sahip olan yapımın yönetmenliğini Oğuz Çelik üstlenirken baş rollerinde Zafer Algöz, Kemal Uçar, Demet Özdemir, Giray Altınok ve Erkan Can yer alıyor. Senaryosunda Kemal Uçar ve Giray Altınok imzalarını gördüğümüz filmin yapımcılığını ise Turbude Film ve Burhan Türk yapıyor.

Yönetmen Oğuz Çelik’in ilk uzun metrajlı yapımı olan film Tut Sözünü izleyeceğiniz yapımda çok iyi anlaşan Yalçın ve Bahadır’ın maceralarına tanık olacaksınız. Arkadaşlardan biri Yalçın kıpır kıpır ve çılgın biridir. Bahadır ise tam da Yalçın’ın tersi bir kişiliktir, oldukça sakin ve saf birisidir. Birbirlerine hiç benzemeyen bu arkadaşlar her şeye rağmen çok iyi dostken bu dostlukları Yalçın’ın hayatını kaybetmesi ile son bulur. Bahadır bu durumda kahrolup, yalnız kaldığını hissederken bir gün hiç beklemediği anda kapısı çalınır ve karşısında Yalçın vardır. Yalçın hayalet olarak Bahadır’ın karşısına çıkmıştır ayrıca da yalnız değildir, yanında gelirken İtalyan trapezci Bernardo’yu da getirmiştir. Yaşarken verdiği ve tutmadığı söz nedeniyle arafta kalmış olan Yalçın, bu durumdan kurtularak öbür tarafa geçmesi için bu sözünü 3 gün içinde yerine getirmesi gerekmektedir. Tabii ona bu konuda yardım edecek tek kişi de yaşarken tek kadim dostu olan Bahadır’dır.

Tut Sözünü full izleyeceğiniz filmde sivri ve zeki espriler havada uçuşurken daha biri bitmeden diğerine geçiliyor. Ayrıca yapımda klişe olmasına rağmen cinsel temalı göndermeler de yer alınca enteresan bir eğlence anlayışı içinde komedi bir yapım ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Yapım son derece samimi ve sevimli olmakla birlikte ne yazık ki doğru işlenmemiş tek tarafı içindeki aşk hikayesi olmuş.

Tür: 2015 Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 6.1

IMDB Puanı: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Oğuz Çelik

Oyuncular: Zafer Algöz , Kemal Uçar , Demet Özdemir , Giray Altınok , Erkan Can

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?