Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Vesvese Cin Tuzağı Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Vesvese Cin Tuzağı Full HD izle

Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtı korku sinema eserleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle de başta gençler olmak üzere; hemen hemen herkes Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtını seveceğe benziyor. Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtı henüz vizyona girmedi, o nedenle de çok fazla merak ediliyor olsa da fragman videoları sürekli olarak seyredilmeye balandı bile. Vesvese Cin Tuzağı korkunun en yüksek şekilde yaşanağı bir Türk sinema yapıtı olmaktadır. Bu nedenle de Dabbe serisinin son yapıtı olan Dabbe 6’ya rakip olarak gösterilmekle birlikte Dabbe 6 sinema yapıtının seyredilme oranı ile Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtının seyredilme oranları karşılaştırılacağa benziyor. Vizyona girdiği andan itibaren büyük bir rekabete merhaba diyecek olan Vesvese Cin Tuzağı sabırsızlıkla bekleniyor.
Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtı vizyon tarihi olarak kesinleşşmiştir. Bu sinema eseri kışın vizyona girecek ve aynı zamanda da o soğuk rüzgarlı ve yağmurlu gecelere fazlası ile uyumlu bir şekilde eşlik edecek gibi bird uruş sergilemeye başladı, bile. 2 Ekim 2015 tarihinde ve haftanın son iş günü olan Cuma günü vizyona girerek sinema severler ile buluşacak. 2 Ekim 2015 tarihinden itibaren aynı zamanda da sitemizde yayınlanacak ola Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtı sitemiz üzerinden de online bir şekilde seyredilme imkanı bulunulacak bir sinema yapıtı olarak karşımıza çıkacak. Vesvese Cin Tuzağı seyretmek için sitemize gelebilirsiniz.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/vesvese-cin-tuzağı-full-izle-e1441973072878.jpg

Vesvese Cin Tuzağı kadrosu da oldukça fazla deneyim ve başarıyı bir araya getirebilecek bir potansiyele sahip olmaktadır. Vesvese Cin Tuzağı beyaz perde yapıtı Sümeya Kökten’in yönetmenliğini yapmış olduğu bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Başarılı ve bayan yönetmenler arasında ilk sıralarda gösterilen Sümeya Kökten’in yine başarılı olacak gibi duran sinema yapıtını isterseniz online isterseniz de sinema salonlarında seyredebilirsiniz. Vesvese Cin Tuzağı; Belstudio Production firması tarafından yapımcılığı üstlenen bir sinema yapıtı olmakla beraber; Özen Film şirketi tarafından da dağıtımcılığı üstlenilmiştir. Vesvese Cin Tuzağı Türkçe olarak seyredilebilecek bir sinema yapıtıdır ve bu nedenle de bu kadar başarılı olan Vesvese Cin Tuzağı izlemek için hemen gelin.
Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtının konusuna göz atmak gerekirse; Bu sinema yapıtında insanlara cinsel musallat olarak vesvese yaşamalarına sebep oluyorlar. Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtında başrollerde yer alan Murat ve Alev olmaktadır. Murat ve Alev birbirlerine aşık olan bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu aşk yaşanmadan önce aşk rüzgarları sadece Alev tarafında esiyordu. Vesvese Cin Tuzağı sinema yapıtında Alev Murat’a büyü yapıyor ve bu nedenle de ona aşık olması ve tabi bununla birlikte ortaya çıkan vesveseler ile gelen cinler ortaya çıkıyor. Vesvse Cin Tuzağı full izleme imkanı sadece ve sadece sitemizde yer alıyor.

Tür: Genel

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Sümeya Kökten

Oyuncular: Okan Aydın, Duygu Yenilmez, Mustafa Ağdere

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?