Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Wolf Totem – Kurt Totemi 2015 Full izle | 1080p izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Wolf Totem – Kurt Totemi 2015 Full izle | 1080p izle

2015 yılı Fransa ve Çin ortak yapımı olan macera filmi Kurt Totemi, 6.8 IMDB puanı ile değerlendirilen yapımlardan. Yönetmenliğini Jean Jacques Annaud’un yaptığı filmin baş rol oyuncuları Shaofeng Feng, Shawn Dou ve Ankhnyam Ragchaa.
Kurt Totemi izleyebileceğiniz yapım 1967 yılında geçmektedir. Bu dönemde köy yaşantısı yaygın olan Moğalistan’da burada yaşayan insanlar genel olarak hayvancılık yapmaktadırlar. Günlerden bir gün Beijing’ten gelen genç bir öğrenci bu köyde yaşamaya karar verir. Niyeti hem çobanların hayatlarını öğrenmektir hem de yerel halka kendisi yeni bir şeyler öğretme niyetindedir.

Bu yolculuk genci kalabalık şehir yaşantısından kurtararak, yepyeni ve doğa ile iç içe bir hayata adım atmasına neden olacaktır. O böyle bir tecrübeyi ne kitaplardan öğrenebilirdi ne başka yollardan kazanabilirdi. Onun için de en büyük deneyim bu hayata tanık olması ile başlar.
Kurt Totemi Türkçe dublaj izleyeceğiniz yapımda gözlerinize inanamayacağınız sahnelere tanık olacaksınız çünkü burada kurtlar ve halk arasında muhteşem bir iletişim söz konusudur. Genç burada köy hayatı ile ilgili olarak olumlu ya da olumsuz pek çok olaya şahit olurken diğer yandan kurtlar ile olan iletişimini de ilerletir.

Genç öğrenci köyde küçük yavru bir kurt bularak, onu büyütmeye çalışmaktadır. Bu sürede köyde bir haber yayılmaya başlar. Kurtların öldürülmesine ilişkin hükümet bir genelge yayınlamıştır. Bu bildiri neticesinde kurt avcıları da yollara düşerek, köy ve civarında ne kadar kurt yaşıyorsa hepsini öldürmeye başlamışlardır. Kurt Totemi adlı yapımın yönetmenliğini üstlenen Jean-Jacques Annaud aynı zamanda yapımın senaryosunu da yazmıştır. Fransa ve Çin ortak yapımı olan filmin yapımcılığı ise Xavier Castano’ya ait. Oyuncu ekibinde Shaofeng Feng, Ankhnyam Ragchaa ve Shawn Dou gibi genç aktörler yer alırken farklı tema içeriği ile son zamanların dikkat çeken yapımları arasındaki yerini aldı.
İnsanlarla kurtların arasında muhteşem ilişki, genç bir adamın köy yaşantısından öğrendikleri gibi pek çok unsuru tüm detay ve incelikleri ile seyredebileceğiniz yapımı sitemizde HD kalitesinde ve full izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015 - Çin , Fransa

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Jean-Jacques Annaud

Oyuncular: Shaofeng Feng, Shawn Dou, Ankhnyam Ragchaa

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?