Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut 2014 HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut 2014 HD izle

Geçtiğimiz yıl 23 Mayıs’da ülkemizde vizyona giren aksiyon, bilim kurgu, macera ve fantastik türündeki X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin yönetmen koltuğunda Bryan Singer yer alıyor. Baş rol oyuncuları ise Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Anna Paquin ve Nicholas Hoult. Sitemizden X Men Geçmiş Günler Gelecek Türkçe dublaj izleyeceğiniz filmi seslendirenler arasında ise Murat Şen, Umut Tabak, Mazlum Kiper, Aysun Topar ve Bora Sivri yer alıyor.
X-Men Süper Kahramanlardan Wolverine dünyaya yaklaşmakta olan bir felaketi geçmişe dönerek engellemeye çalışacaktır. Dünyanın ve tüm canlılar için önemli olan bu mücadelede tüm süper kahramanların gençlik dönemlerini seyredeceksiniz.
X-Men Geçmiş Günler Gelecek izlerken, X-Men serisinin bugüne değin hep insanlar ve mutantlar arasında yaşanan karmaşık ilişki ve dünyada yaşanan sosyo politik durumlara gönderme yapıldığına tanık olmuştuk. Efsane olmuş bir çizgi romandan beyaz perdeye yansıyan ve 2000 yılından bu yana süre gelen yapımın serisinde mutantların süper güçlere sahip olduklarını, macera ve aksiyon dolu sahnelerde soykırım, eşcinsellerin hakları ve ırkçılık gibi ciddi konulara da yer verilmişti.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/x-men-geçmiş-Günler-gelecek-izle-e1441373143182.jpg

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek yapımında ise Magneto mutant soykırımı hakkında yıllardır uyarıda bulunduğuna dikkat çekerek, 1970 yıllarında yaşanan soğuk savaş üzerinden serinin en sosyo politik ve karanlık öyküsünü izleyenlere sunuyor. Gerçek dünyada yaşanan son derece ciddi sorunları Watchmen gibi aşırı yetişkin, şiddetli ve sinik olarak aktarmasa da içeriği ve genel anlamı ile bir takım riskler almış olan yapım kendi türündeki rakiplerini geride bırakmak için, sınırları zorlayan riskler alıyor.
Yapımda 2023 yılı görülüyor. Mutantların güçlerini tekrarlayan ve bu yönüyle de yenilmeleri neredeyse imkansız hale gelen Sentinel adlı robotların, mutant ve yandaşlarını yok etmeye çalıştığı post apokaliptik bir dünya anlatılıyor. Bu robotları yenmek için mutantlarla düşmanlıklarını bir süre erteleyen Magneto ve Profesör Xavier, Wolverine’yi 50 yıl öncesine göndererek, soykırımın başlamasına neden olayı durdurmasını ve bu durumda da robotları hayata gelmeden yok etmeyi düşünürler. Serisinin hızlı ve güzel yapımını siz de sitemizden seyredebilirsiniz. gitfilmizle.com iyi seyirler diler…

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Anna Paquin, Hugh Jackman, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut 2014 HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.