Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Zamanda Aşk 2013 izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Zamanda Aşk 2013 izle

2013 yılı İngiltere yapımı romantik türdeki Zamanda Aşk adlı filmin yönetmen koltuğunda Richard Curtis bulunuyor. Baş rol kadrosunda ise Domhnall Gleeson, Rachel McAdams ve Bill Nighy bulunuyor.
Zamanda Aşk izlerken, Tim Lake 21 yaşına bastığında, ailesinde bulunan bütün erkeklerde olan gizli yeteneğin varlığını öğrenir. Lake ailesinin bütün erkekleri zamanda yolculuk edebilme yeteneğine sahiptirler ve Tim’in de artık bunu kullanabilmesi mümkündür. Bu Tim için çok büyük bir fırsattır ve geçmişine gideren utanç verici tüm anları değiştirmeye başlar. Kısa süreliğine Londra’ya taşınan Tim, oldukça çekici bir kadın Mary’e aşık olur. Kimsenin bilmediği bu gizli yeteneğini özel ilişkilerinde de kullanmaya başlayan Tim, bununla birlikte her girişimini hatasız şekilde tamamlar. Fakat bir süre sonra hayatını bu şekilde sürdüremeyeceğini ve sorunlarını böyle çözemeyeceğini fark eden Tim, bu hataların hayatın gerekli parçaları olduğunu da kabul eder.

Zamanda Aşk Türkçe dublaj izleyebileceğiniz yapımda Domhnall Gleeson Tim karakterini canlandırırken, Rachel McAdams’ı Mary, Bill Nighy’i Dad ve Lydia Wilson da Kit Kat karakterine can veriyor.
Romantik komedi yapımların önemli bir ismi olan Richard Curtis, İngiliz sinemasında 30 yılın vazgeçilmez isimlerinden bir tanesi. Aynı zamanda Aşk Her Yerde (sevgililer günü favori filmi), Aşk Engel Tanımaz ve Dört Nikah Bir Cenaze yapımlarının da yönetmeni olan Curtis, bu defa İngiliz komedi türünü bilim kurgu ile karma ediyor ve çıkan sonuçtan da sinema sektörü gayet memnun.

İngiliz efsane oyuncu Brendan Gleeson’un karizmatik oğlu Domhnall Gleeson, Tim karakterine can verirken aşk konusunda oldukça şanssız olan bu genç 21 yaşına bastığında muhteşem bir aile sırrını öğrenir. Bu güçlerini kullanarak kızlarla ilgili şansını arttırmaya çalışır. Hoşlandığı bir kızı elde edinceye kadar geçmişte yolculuk eden Tim, bu yolla şansını da arttırmış oluyordur.
Romantik bir yapım içinde zaman yolculuğu da yapılırken, bu durumuyla klasik ve bilindik bir romantik komedi türünden sıyrılıyor. Yapımın yönetmeni Curtis bu filmle hayatta yaşadıklarımız ve elimizde olanlardan minnettar olmamız gerektiği mesajı verirken, didaktik ve filozofik bir yapı da sunuyor. 2016 filmleri kategorimizi ziyaret ediniz…

Tür: 2013 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Richard Curtis

Oyuncular: Rachel McAdams , Bill Nighy , Lee Asquith-Coe , Domhnall Gleeson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?